0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Analiz destek firmaları olarak tüm SPSS ödevlerinizi yorumlama işi yapılır. Peki nedir SPSS? SPSS İngilizceden gelen Statistical Package for the Social Sciences baş harflerinin kısaltmasıdır. Türkçe karşılığı olarak Sosyal Bilimler için İstatistik Paketi diyebiliriz. SPSS tez şirketleri ve Analiz destek firmaları ödevleriniz yorumlayarak size teslim ediyoruz. Uzman ekibimiz be donanımlı personellerimizle hizmet veriyoruz. İşinizi teslim alıyoruz ve işin yapısına göre belli sürelerde tamamlayıp belirtilen tarihlerde size geri yolluyoruz. İşimiz prensip olarak proje teslim edilmeden ücret ödeme şeklindedir.

 

Spss acil ödev ücretleri kesinlikle bütçenizi sarsmayacak yapıdadır. SPSS tez şirketleri SPSS programlarını kullanarak istediğiniz sürümde ödevleriniz yorumlanır derlenir ve tablolar ile grafiklere dökülür ve hazırlanır. Fiyatlar kesinlikle ödevinizin yapısına bağlıdır. Programda kullanılan yöntemler tamamen bize aittir. Tamamen profesyonel bir çalışma ile projelerinizi hazırlıyoruz. İstatistik başlı başına zor olan bir meslektir. Çok sayıda veriyi bir araya getirip derlemek zaman alan bir iştir ve çok zordur. Bu zorluklarla başa çıkmanızda analiz destek firması olarak size yardımcı oluyoruz.

Her türlü destek paketimiz mevcuttur. Paketlerimiz içerisinde veri analizinden anket tasarımına tablo hazırlamadan tablo yorumuna ölçek analizlerinden grafik çizimine kadar tüm hizmetlerimiz mevcuttur. İhtiyacınızı bize söyleyin sizinle irtibata geçip hizmet sunalım. Çalışmalarımız kesinlik içerik ve amaçlarınız doğrultusunda bilgi kalabalığı ve kirliliğine yer vermeden yorumlanmaktadır. Yorumlama yapılan çalışmalar ekibimizde görevli bu alanda uzaman kişiler tarafından rapor işlemi uygulanmaktadır. Ekibimiz sizden projenizi teslim aldıktan sonra çalışmanız analiz edilmekte ve geçerli paket programına dâhil edilerek veri girişi gerçekleştirilmektedir.

Paket içerisinde gerçekleştirilen işlemler örneğin analiz uygulama grafik ve tablo yorumlama işlemleri süreç içerisinde titizlikle yapılmaktadır. Bunun dışında size teslim ettiğimiz çalışmanızla ilgili size paket programlar çerçevesinde eğitimde verilmektedir. İstatistik verileri içerisindeki tüm işlemler ölçme, ölçüt, kapsam geçerliliği, değerlendirme ve görünüş geçerliliği de dâhil her türlü işlem yapılmaktadır. Projenizin kapsamına göre işim bitirilme ve teslim ettiğimiz süre değişebilmektedir. Projenizin tamamlanmasıyla ücretlendirmeye çalışmanızın içeriği, işlem aşamaları, teslim etme süresi göz önüne alınarak ücretlendirme yapılmaktadır. Çalışmanın tüm kontrolleri yapılıp size teslim edilmektedir.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.