0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kendi alanında emin adımlar ile ilerleyen her akademisyen, gerek bitirme tezi gerekse akademik makale yazımı sırasında başarısını dünya genelinde kanıtlamış istatistik programı olan SPSS’e ihtiyaç duyar. Bu ihtiyaç her ne kadar birçok akademisyeni bu programı öğrenmeye itse de,  bir süre sonra bu kişilerin Karaman SPSS veri analiz fiyatları benzeri konular aramaya başladıklarını görürüz. Bunun sebebi SPSS programının başlı başına bir uzmanlık gerektirmesidir. Bu noktada yapılacak olan en doğru şey bizim gibi uzman bir kadroya sahip olan ve sektörde adıyla yer edinmiş, profesyonel anlamda yaptığı işler ile referans sunabilecek bir firma ile çalışmaktır.

 Herhangi bir uzman kişi veya firma ile çalışmayı düşünmüyorsanız karşılaşacağınız birçok zorluk olduğunu bilmeniz gereklidir. Bunların en başında sizin baş düşmanınız zaman gelmektedir. Akademik tez veya makale hazırlarken muhtemelen ya bir yerde bu alanda çalışıyorsunuzdur ya da bu konuda daha ilk adımlarınızı attığınız yer olan yüksek lisansınızı yapıyorsunuzdur. Her iki durumda da gerek yüksek lisans sırasında aldığınız dersler gerekse çalışma temponuzdan kaynaklı olan vakitsizlik tezinizi tek başınıza bitirmenize engel olabilir. Tabi bunların dışında ki sosyal ve ailevi hayatınız da bir nebze bu konudan etkilenecektir. Özellikle tez teslim tarihi yaklaştığında Çanakkale SPSS veri analiz saha hizmetleri ve Çanakkale SPSS veri analiz fiyatları gibi kendi veya yakın çevrenize ait illerde ki aramalarınız sıklaşacaktır.

Bitirme tezi çalışmalarına ilk yıldan itibaren başlanmalı ve kısıtlı olan süre çok iyi bir çalışma programı içerisinde değerlendirilmelidir. Yetiştiremeyeceğinizi veya kararsız kalıp yardım almanız gerektiğinizi düşündüğünüz anlarda hiç vakit kaybetmeden Malatya SPSS veri analiz saha hizmetleri gibi bir aramayla işe başlayın. Karşınıza çıkan ilk kişi veya firma ile direk olarak anlaşmanız çok doğru bir hareket olmayacaktır.  Çünkü, bu işi yapabilecek seviyede yetkinliği olduğunu kanıtlayamayan, referanslarını ve kadrosunu size sunmayan veya sunamayan kişiler ya bu sektöre yeni girmişlerdir ya da alacakları parayı verecekleri hizmetin önünde tutuyorlardır. Siz ilk araştırmanızdan elde ettiğiniz sonuçları Malatya SPSS veri analiz fiyatları şeklinde ikinci bir defa hizmet/fiyat ikilisi şeklinde kıyaslayarak en doğru kararı verin.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.