0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bilimsel alanda yapılmakta olan her aşamada size destek verebilecek deneyimli ve alanında uzman bir ekibimiz var. Bilimsel çalışmanıza, doktora tezinize, yüksek lisans tezinize, lisans tezinize ya da makalenize henüz karar vermediyseniz projenizin başlama anından bitimine kadar hemen her alanda hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz. Eğer hangi alanda çalışma yapacağınıza karar veremediyseniz size geniş çaplı bir liste sunuyor ve bu liste içerisinden konu seçimi yapmanızı istiyoruz. Konu seçimi yaptıktan sonrasında fikir aşamasında ilginç çalışmalara yer vermeniz adına size farklı tavsiyelerde bulunuyor ve çalışmanızı ona göre şekillendirmeye çalışıyoruz. Her konuda hem fikir olduktan sonra çok sayıda makale, kitap ve dergiden çalışmanız için araştırmalar yapıyor ve bunları sizin için düzenli bir şekilde derliyoruz. Bu çalışmaların düzenli olması adına ekibimizde çalışmakta olan kişilerin büyük bir çoğunluğunun da akademik kariyere sahip olduğunu belirtmek isteriz. Çalışmanızın şekillenmesinin ardından teorik kısımda verilmesi gereken hemen her bilgiyi sizler için doğru şekilde alıntılar yaparak, özellikle de yabancı kaynakları inceleyerek güzel bir şekilde dizgisini gerçekleştiriyoruz.

Çalışmanızın teorik kısmının tamamlanmasının ardından savunulmakta olan düşüncenin doğruluğunu kanıtlamak ya da bu alanda yeni bir çalışmayı denemek adına yapılacak olan saha araştırmasında da etkin bir şekilde rol oynayan ekip arkadaşlarımız bulunmaktadır. Çalışmanız için gerçekleştirilmesi gereken anketlerin hemen hepsinin yapılması için sahada görev yapan ekip arkadaşlarımız, bu alanda yaptığınız çalışmaların sağlıklı bir şekilde yürümesi adına ellerinden gelen bütün gayreti sarf etmektedir.

Saha araştırmasının yapılması ve anketlerin de bitmesinin ardından alanında uzman olan ekip arkadaşlarımız anket sonuçlarının SPSS gibi kaliteli istatistik paket programları ile yapılan çalışmaların analizlerini gerçekleştiriyor. Bu analizlerin gerçekleştirilmesinin ardından, sonuçların daha doğru şekilde anlaşılabilmesi için, grafiksel çalışmalara ağırlık veriliyor. Bilimsel çalışmaların sonucunda ne gibi olgulara ulaşıldığı da yine bilimsel açıklamayı gerektirecek nitelikte yorumlamalar ile mümkün olabiliyor. Bu alanda bugüne kadar çok sayıda projede yer almış olan deneyimli ekip arkadaşlarımız, yüzlerce tez ve makalenin hemen her alanında emek vererek bu işi en doğru şekilde yapmanın tüm tekniklerini öğrenmiş durumda.