0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Tüm Tezler İçin Anket Yöntemleri

Ülkemizde ciddi anlamda eğitime ve öğretime eğilimin olduğunu, bu durumun özellikle de son 20 senede çok daha yüksek boyutlara ulaştığını görebiliyoruz. Hemen her şehire bir üniversite yapılması ile birlikte, üniversiteden mezun olmak için ve mezun olduktan sonrasında da yüksek lisans – doktora eğitimlerine devam ederek akademik kariyer elde eden kişilerin sayısında ciddi bir artış oluştu. Buna bağlı olarak bilimsel çalışmaların, her geçen gün bir yenisi çıkarılan akademik makalelerin, lisans tezlerinin, yüksek lisans tezlerinin ve doktora tezlerinin ciddi oranda arttığını söyleyebiliriz.

Bilimsel anlamda birçok farklı olaya ışık tutmakta olan ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora tezleri Türkiye’de ciddi bir akademik kalkınmanın da oluşmasına neden oluyor. Bilimsel anlamda yapılmakta olan çalışmaların ciddi oranda artış sağladığı görülürken aynı zamanda fakültelerde yapılan farklı çalışmalar ile çok sayıda bilimsel çalışmanın gerçekleştiğini söyleyebiliriz.

Ön lisans tezleri, lisans tezleri, yüksek lisans tezleri ve doktora tezleri bilimsel anlamda çok şey ifade etseler bile çoğu zaman bu çalışmaların oluşmasında prosedürlerin yerine getirilmesi, can sıkıcı bir durum haline gelebilmektedir. O yüzden gerçek anlamda bilime katkı sağlamak isteyen kişilerin bu prosedürler ile vakit kaybetmek yerine daha başarılı işlere imza atmaya çalıştığını görebilmekteyiz. Tam da bu noktada hizmet vermekte olan firmamız, bilimsel çalışmalarınıza önemli derecede katkı sağlamak adına elinden geleni yapıyor. Gerek tezin henüz başlamamış olması ve proje seçimi aşamasında, gerek projenin bir yere kadar getirildikten sonra devam edilmesi noktasında, gerek saha araştırmasının yapılması ve anketin hazırlanması ve uygulanması aşamasında profesyonel şekilde hizmet vermektedir. Anketlerin yapılmasından sonrasında bu anketlerin analizlerinin gerçekleştirilmesi ve analiz sonucunda nasıl bir sonuca varıldığına dair yorumların yazılmasına kadar hemen her alanda yanınızda olan firmamız, bunu yaparken profesyonel ve deneyimli bir ekip ile çalışıyor. Akademik kariyere sahip olan kişilerin incelemesi ve yön vermesi ile hareket etmekte olan firmamız, bugüne kadar hiç kabul edilmemiş tez ile karşılaşmadığı için her geçen gün daha fazla kişinin talebini karşılamaya çalışıyor.