0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İstatistik Araştırmaları Hizmetleri ile Çalışmalarınızda Başarıyı Yakalayın! 

Akademik çalışmalarda önemli olan kısım çalışmadan daha çok yapılan tez veya ödevin istatistiksel analizi ve sonuçlarının yorumlanıp uygun bir şekilde raporlanması işidir. Analiz ve yorumlamanın başarılı olması akademik çalışmanın başarısına katkı sağlamaktadır. Bunun bilincinde olan öğrenciler, mutlaka uzman bir danışmanlık desteği almaktadırlar. Bilgi sahibi ve alanında tecrübeli, kaliteli ve hızlı çalışan bir ekiple çalışmalarınızın başarısı artırmak isterseniz, profesyonel takımımız tüm gayretlerini bu yönde harcamaya hazırlar. Firmamızın verdiği İstatistik çözümleri Hizmetleri ile çalışmalarınızda başarılı olacağınızı garanti ederiz. Tez ya da ödevleriniz için yaptığımız tüm analiz, sonuç yorumlama, raporlama ve diğer tüm işlerde memnuniyetinizi ön planda tutmaktayız.

Bizden aldığınız İstatistik servisi Hizmetleri birçok teknik detay içermekte olup, size uygun istatistiksel yöntemler kullanılarak servis edilmektedir. Yaptığımız çalışmaların birçoğunda “Sosyal Bilimler için İstatistiksel Paketler” açılımına sahip SPSS programını kullanmakta olduğumuzu bilmelisiniz. Bu, istatistiksel analiz, sonuç yorumlama ve raporlama gibi önemli konularda bilgisayar teknolojilerinden yardım aldığımız anlamına gelmektedir ki bu işin tamamına yakını bilgisayar üzerinde yapılmaktadır. Yani uzman ekibimizin gücü akademik çalışmalarınızın analiz ve yorumu esnasında bilgisayar teknolojisiyle birleşmektedir. Bu da hız, kalite ve verimlilik sağlar.

Parametrik hipotez testlerinden parametrik olmayan (nonparametric) hipotez testlerine, faktör analizinden korelasyon analizlerine, regresyon analizlerinden standart tanımlayıcı istatistiklere kadar pek çok İstatistik araştırmaları Hizmetleri sağlamaktayız. Tek yapmanız gereken çalışmanız için lazım olan yöntemi seçmek ve bize bildirmek. Yöntem seçimi konusunda da destek almak için bizimle bağlantı kurun. Her türlü destek için uzman ekiplerimizi sizlerin başvurularını beklemektedirler.

Sağladığımız İstatistik çözümleri Fiyatları tamamen bütçenize uygun olup, çalışmalarınızın giderlerinin yanında ayrı bir yük olarak karşınıza çıkmamaktadır. Uygun İstatistik servisi Fiyatları ile istatistiksel analiz ve yorumlama işi maddi külfet olmaktan çıkmaktadır. Bu hizmetlerin karşılığında sizi zorlamayacak fiyatlar istemekte ve ödediğiniz ücretin hakkını vererek çalıştığımızı bildirmek isteriz. Çalışmanız için çıkaracağımız fiyatı, raporların içeriği ve sayfa sayıları, kullanılacak yöntemin seçimi gibi pek çok konuda bizimle iletişim kurabilirsiniz. Gerekli iletişim kanalları vasıtasıyla yapacağınız başvuruları ayrıntılı bir şekilde incelemekteyiz.

No Comment

Comments are closed.