0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Kahramanmaraş, Şırnak ve Denizli’de SPSS ile Veri Analizine İlgi Artıyor

Akademik çevrede araştırmaların hepsi belli bir fikri ispatlamak, bir durumu ortaya çıkarmak, var olan bir durumdan belli çıkarımlar yapmak için sürdürülüyor. Farklı tekniklerle yapılan bu araştırmalar tek başına yeterli değil. Araştırmacılar ya da öğrencilerin sonuçlardan araştırma konularına ilişkin bir analiz ortaya koymaları ve bu analizin aynı konuda çalışma yapacak ya da benzer bir konunun takipçisi olacak kişiler neye karşılık geldiğini belirtmeleri bekleniyor. Araştırmaların son aşaması olan bu detaylı işleyiş, bir hayli veri ve bilgi içeren çalışmalarda, çalışmayı yapanların işini epey zorlaştırıyor. Bu yüzden IBM şirketi SPSS isimli bir istatistik programı yapmış. Uzun yıllardır akademik çevrelere hizmet veren bu program sayesinde veriler doğru olarak işlenip istenen değerler düzgün tespit edilirse en iyi sonuçlar alınıyor.

Kahramanmaraş artık diğer şehirlerdeki üniversitelere göre eski sayılabilecek bir üniversiteye sahip. Birçok fakülte ile ve artan öğrenci, akademik personel sayısıyla her gün büyüyor. Bu şehirde araştırma yapanların da en çok faydalandığı hizmet KAHRAMANMARAŞ SPSS VERİ ANALİZ SAHA HİZMETLERİ oluyor. Sahada çalışma yapma konusunda kendini yeterli hissetmeyen birçok kişi için bu hizmetler bulunmaz bir nimet. Uygun KAHRAMANMARAŞ SPSS VERİ ANALİZ FİYATLARI sağlanabilirse şehirde birçok kişi bu hizmetlerden yararlanmak isteyecektir.

Çok yeni üniversitelerimizden biri de Şırnak’ta. Yeni açılmasına rağmen birçok enstitü, yüksekokul ve fakülteye yayılmış olan eğitim hizmetleriyle özellikle kendi bölgesi için eğitim alanında önemli bir yere gelmeye çalışıyor. ŞIRNAK SPSS VERİ ANALİZ SAHA HİZMETLERİ hem şehir hem de bölge için bu bölgedeki akademik çevrenin en çok talep ettiği şey olabilir, özellikle önümüzdeki yıllarda. Bu yüzden ŞIRNAK SPSS VERİ ANALİZ FİYATLARI hizmetlerin alımı konusunda önem taşıyacak.

Kahramanmaraş’la benzer tarihlerde üniversiteye sahip olma özelliğine sahip bir şehir de Denizli. Son birkaç yıldır özellikle Ege Bölgesi için hem şehir hem de üniversite olarak en çok tercih edilen yerlerden birisi olmuş durumda. DENİZLİ SPSS VERİ ANALİZ SAHA HİZMETLERİ alanında kendini hızla geliştirmesi gereken yerlerden biri. Her yıl artan akademik personel ve öğrenci sayısı bu görüşü destekliyor.

No Comment

Comments are closed.