0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bilimsel çalışmalarda, lisans, yüksek lisans ya da doktora tez yahut ödevlerinde sayısal verilerin analizi ve yorumlanması için istatistik biliminden yararlanılır. Bu çalışmalarda SPSS ve benzeri istatistik programları ve kaplan-meier analizinden ki kare testine, F testinden Z testine birçok yöntem kullanılmaktadır. Bu noktada belirtelim ki bu süreçlerin her araştırmacı tarafından gerçekleştirebilen çalışmalar olmadığı herkesin bildiği bir gerçekliktir. Çünkü bu tarz çalışmalar, bilgi birikiminin yanında yüksek tecrübeye de sahip olması gereken uzmanlar tarafından yapılabilmektedir. Her araştırmacının kendi istatistiksel analizlerini yapamamasından yola çıkarsak araştırmacıların mutlaka profesyonel bir destek almaları zorunludur. Bu anlamda sektörün öncülerinden olan firmamız, kaliteli ve anlaşılır çalışmalarla, akademik işlerinde güzel sonuçlar elde etmek isteyen öğrencilere yardımcı olmaktadır.

Firmamız uzman ekibiyle Karşılaştırmalı analizler Hizmetleri ve pek çok istatistiksel analiz işlemini yerine getirmektedir. Müşterilerimizin çalışmalarına ait veri setlerinin analizini yapıp, yorumlayan ekibimiz, raporlama aşamasında da müşterilerimizin yardımına koşmaktadır. Çalışmanın konusuna göre pek çok farklı yöntem mevcuttur. Örneğin ki kare testi bunlardan biridir. Birçok problemi çözmede kullanılan bu yöntem, sıfır hipotezin gerçek olması durumunda ki kare dağılımını gösterir. Bu analiz yöntemi, ilişkilerin bulunmasının yanı sıra değişkenler arasında bulunan farklılıkları da gün yüzüne çıkarmada kullanılır. Ayrıca Ki kare analizi Hizmetleri frekans dağılımları vasıtasıyla işlem yapmaktadır. Bu yöntem daha çok düşük düzeyde bulunan değişkenler arasındaki bağlantıların analizi için kullanılır. Gözlenen frekans değerleriyle teoride çıkması beklenen frekans değerleri arasında bir karşılaştırma sunar. Ki kare analizi Fiyatları hakkında firmamızdan ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Firma olarak, müşterilerimizin talepleri paralelinde pek çok istatistiksel metot ve testi yapabiliyoruz. Çeşitli alanlarda analiz yapabilen uzmanlarımız Klinik araştırma Hizmetleri ile başlayıp daha birçok alanda devam eden analiz işlerini yürütebilmektedir. Bu işlerin yapılabilmesi için gerekli bilgi seviye ve tecrübe tüm uzmanlarımızda mevcuttur. Kaliteli ve anlaşılır çalışmaların üretildiği firmamızda müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak en büyük hedefimizdir. Klinik araştırma Fiyatları gibi pek çok fiyat ve diğer ayrıntılar hakkında bilgi edinmek isteyen müşterilerimiz, web sitemizde bulunan iletişim yolları vasıtasıyla bizimle bağlantı kurabilirler.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.