0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

SPSS programı tahminlerine dayalı analitik yazılımıyla hata payı olamayan kararlar alabilmek, sonuçları geliştirmek ve bir sonraki adımda ne olacağını tahmin edebilmek için kullanıma uygun bir programdır. SPSS profesyonel hizmetleri içerisinde bulunduran, iş yerinizde kullanıma uygun hesaplı bir uygulamadır.

Sıkça kullanılan analiz türlerinden biri olan probit regresyon analizi, Bir olaya bağımlı ya da ancak farklı bir olay ile açıklanabilen, evet-hayır, olumlu-olumsuz gibi yanıtlardan oluşan değişkenli modeller olarak adlandırılırlar. Doğrusal olasılık ve logit gibi çeşitli analiz yöntemleri SPSS programında probit regresyon analizi ile beraber kullanılır. Her iki analiz tipi birbirleri ile benzerlik gösterir. Her iki analiz tipi sonucunda elde edilen tahminler birbirlerine yakın tahminlerdir. SPSS probit regresyon analizi fiyatları bazı durumlarda 1.000 ila 2.000 dolara kadar yükselebilmektedir. SPSS programını çözmekte zorluk çekenler SPSS program kılavuzu aracılığı ile sorularının cevaplarını bulabilirler. Programın ilk adımında veri kategorilerini ve kategorilere ait değişken türlerini girmeniz yeterli olacaktır. Eğer yeni bir kategori yüklemek isterseniz, sayfanın alt tarafında bulunan Variable View bölümünü seçip, Name alanına kategori ismini girmeniz ve değişken türünüzü belirtmeniz yeterli olacaktır. Birçok alıcının aklında SPSS recode işlemi nasıl yapılır? Sorusu bulunmaktadır. Aslında çok basit bir işlem sonucunda recode meydana gelmektedir. Yeniden kodlama işlemini gerçekleştirmek üzere transform menüsünden “Recode into different variables” seçilir. Pazar araştırmacıları, sağlık araştırmacıları, anket yapmak üzere kurulan kuruluşlar, devlet kurumları, eğitim araştırmacıları vb. tarafından pratik ve kolay sonuca ulaşabilmek amacıyla kullanılan bir uygulamadır. Aynı zamanda verileri anlamak, eğilimler konusunda fikir sahibi olmak, doğru tahminlere ulaşmak üzere de kullanılabilmektedir. Gelişmiş analitik uygulamaları ile hesaplı ve kullanışlı bir programdır. Analiz yöntemlerine astronomik miktarlar ödemek zorunda kalmasınız. Deneme amaçlı olarak size analiz yöntemleri sunulur. Memnun kaldığınız takdirde belirli miktarda bir ücret ödeyerek farklı özelliklere erişim sağlayabilirsiniz.

SPSS programı indir butonuna tıklayarak kolay bir kutulum işleminin ardından her türlü cihazınıza indirebileceğiniz yapıda bir uygulamadır. Ödeme sırasında zorluk yaşamayacağınız yararlı bir program tipidir.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.