0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

SPSS ile Anket, Güvenilirlik, Ayırma ve Kümeleme Hizmetleri

İstatistik biliminin kapsama alanı günümüzde oldukça fazladır. En basitinden günlük hayatta enflasyon takipleri, ülkelerin büyüme oranları, borsa, döviz ve diğer yatırım araçlarındaki gidişat, ülkelerdeki genç nüfusun oranı, maaşlardaki zam oranları, fırınlardan alınan ekmek fiyatları, her gün ne kadar ekmek tüketildiği, kişilerin toplu taşıma araçlarını ne kadar kullandıkları, yıllık otomobil satış miktarı; özetle akla gelebilecek her konuda istatistik bilimi kullanılmaktadır. Ülkemizde TÜİK ve çeşitli kurumlar tarafından, dünya genelinde ise çeşitli ulusal ve uluslar arası kuruluşlar tarafından istatistiksel çalışmalar gerçekleştirilmektedir.

Dünyada genelinde bu denli popüler olan istatitik bilimi, yine bu alanda çok popüler olan SPSS programı tarafından oldukça ilerlemiş durumdadır. SPSS programının katkıları sayesinde istatistiksel veri analizleri, istatistik temelli anket uygulamaları, çeşitli kümeleme analizleri (veri madenciliğinde de aktif olarak kullanılmaktadır), verilerin güven seviyeleri ve güvenilirlik analizleri, ayırma analizleri ve daha pek çok işlem gerçekleştirilmektedir. Bu sayede hem özel sektör, hem üniversiteler, hem de çeşitli kamu kuruluşlarında başarılı çalışmalar ortaya çıkmaktadır.

Firma olarak SPSS konusunda desteklerimizi müşterilerimize sunmaktan mutluluk duyarız. İstatistiksel çalışmalar ve SPSS alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi olan, sorun analiz kabiliyeti gelişmiş ve çözüm odaklı personellerimiz sayesinde kişilere uygun SPSS analiz fiyatları ile destekler vermekteyiz. Yine benzer şekilde, sık olarak kullanılan anket çalışmaları için SPSS anket tasarımı fiyatları bilgisine firmamız üzerinden erişip uygun fiyatlar ile kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kümeleme analizleri de istatistiksel çalışmalarda büyük bir öneme sahiptir. Kişiler uygun SPSS kümeleme analizi (Cluster Analysıs) fiyatları bilgisine erişmek için firma yetkililerimize ulaştıkları takdirde onlara gerekli destekler verilecektir. İstatistik denildiğinde güvenilirlik son derece önemlidir. Güven seviyelerini belirleyen ve çalışmaların doğruluğunda önemli payı bulunan SPSS güvenilirlik analizi fiyatları bilgisi de site üzerinden erişilebilecek bilgiler arasındadır. Bütün bu hizmetlerin yanı sıra, kaliteli hizmetler ile ve uygun SPSS ayırma (dıscrımınant) analizi fiyatları ile firmamız, pek çok alanda pek çok çalışmaya yardımcı olarak müşterilerinin amaçlarına ulaşmasını sağlamak adına ciddi ve özverili çalışmalarını sürdürmektedir.

SPSS Öğrenmek İsteyenlere Kaliteli Eğitim İmkanları

Günümüzde en etkili araştırmalar istatistik destekli araştırmalardır. Çünkü bu araştırmalar takip edenlerin anlamasını ve başarıyı derecelendirmesini sağlayarak çalışmaların daha geçerli olmasına olanak tanır. İstatistiksel çalışmalarda dünya genelinde en çok kullanılan programlardan birisi olan SPSS programı, dünyanın hemen hemen bütün üniversitelerinde öğrencilere ders olarak verilmektedir (özellikle istatistik ve matematik bilimlerinde); ancak bu dersler genellikle öğrencilerin anlamaları için kapsamlı ve zor olmaktadır.

Programın zorluğu ve derslerin bazılarının yetersiz kalmasının bilincinde olan bir firma olarak, bu konudaki eksikliği gidermek adına takipçilerimize SPSS kursu imkanları sunmaktayız. Bu kurslar sayesinde öğrenciler çoğu zaman programı kolayca öğrenebilme ve çalışmalarında uygulayabilme imkanına sahip olmaktadırlar. Kaliteli eğitmenlerimiz ve bu alanda uzun süredir hizmet vermekte olan tecrübeli bireyler tarafından hazırlanan eğitimler ile herkes SPSS programını kolayca öğrenebilir.

SPSS programı bir paket program olarak sunulmaktadır. Kişiler sitemizde bulunan SPSS indir butonu ile programı kolayca indirip yönlendirmeleri takip ederek kurulumu gerçekleştirebilirler. SPSS programı, programın örnekleri, çeşitli egzersizler ve sayısız kaynak imkanı ile firma olarak amacımız; kişilerin veya kurumların SPSS programını aktif olarak kullanmalarını sağlamaktır. Literatürde geçen SPSS kitap imkanları ile de programı öğrenmek isteyenlere çeşitli imkanlar sunmaktan mutluluk duyarız.

Sosyal bilimler için istatistik programı / paketi olarak ifade edilen SPSS programında kişilerin en büyük sıkıntılarından birisi lisans problemi olmaktadır. Sitemiz üzerinden SPSS lisans sahibi olmak da son derece kolaydır. Teknik ekibimiz ve konuda uzman personellerimiz sayesinde kişilerin kolayca SPSS indirmeleri, kurmaları ve kullanmaları için büyük çabalar sarf etmekteyiz.

Öğrencilerin, özel sektör çalışanlarının, kamu kuruluşlarında çalışan bireylerin; kısaca herkesin sorularını çözmek için özverili çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Kişilerin SPSS nedir nasıl kullanılır sorularına yönelik açıklayıcı cevaplarımız sitemizde mevcuttur. Ayrıca eğitim setlerimiz, kitaplarımız ve kurslarımız sayesinde hem programın öğrenimini kolaylaştırmakta, hem de program ile çalışmaların daha doğru sonuçlar vermesini sağlamaktayız. Dünya genelinde son derece önemli olan istatistik biliminin çalışmalarda kullanılması son derece önemli ve gereklidir, kişilerin programı doğru şekilde kullanmaları da son derece önemlidir. Bu önemin bilincinde olan bir firma olarak hizmetlerimizi kesintisiz olarak sunmaktan mutluluk duyarız.

SPSS Programı İle Profesyonel İstatistiksel Araştırmalar

Günümüzde tez çalışmaları ve öezl sektör araştırmaları büyük önem taşımaktadır. Çüünkü çeşitli konularda yapılan araştırmalar geleceğimiz için büyük önem taşımaktadır. Araştırmaların pek çoğu istatistik yöntemleri ile desteklenmektedir. Bu yöntemler hem çalışmaların doğruluğunu kanıtlamakta, hem de ilerleme veya gerileme varsa bunun seviyesini belirlemektedir.

İstatistiksel çalışmalar denilince akla gelen ilk program SPSS programı olmaktadır. Düny genelinde kabul gören ve sıklıkla kullanılan SPSS programı sayesinde bilimsel çalışmalar kolaylıkla yürütülmektedir. Çok kullanılan ve genel geçer bir program olan SPSS açılımı Statistical Package for the Social Sciences olarak geçmektedir. Türkçe anlamı ise sosyal bilimler için istatistik programı olarak ifade edilebilir. SPSS, daha geniş anlamda istatistiksel analizler amacıyla kullanılan bir bilgisayar programı olarak ifade edilebilir.

Günümüzde özel sektöre ve çeşitli kurumlara bakıldığında, eleman alımlarında SPSS bilen eleman tercih sebebi olmaktadır. Bu yüzden bu programın bilinmesi son derece önemlidir ve kullanılması son derece etkili sonuçlar doğurmaktadır. Ancak ne yazık ki SPSS programının profesyonel anlamda kullanılması için geniş bir bilgi birikimine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple, bu programı kullanacak olan bireylerin veya kurumların genellikle profesyonel yardımlara başvurulduğu gözlemlenmiştir.

Firma olarak bireylerin veya kurumların çeşitli çalışmalarına istatistiksel destekler vermek adına eğitimli ve uzman elemanlar bulundurrmaktayız. Elemanlarımız projelerde ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak adına son derece özverili çalışmalarda bulunmaktadır. Bu çalışmalar kişilere özel SPSS hizmetlerini barındırdığı gibi, öğrencilere yönelik son derece SPSS ders notları ve çeşitli kaynakları da kapsamaktadır. Bu çalışmalara ihtiyaç duyan ve programı layıkıyla öğrenmek isteyen kişiler bu notlara bakarak veya sitede bulunan SPSS dersleri  alanına girerek amaçlarına ulaşabilirler.

Profesyonel eğitmenler tarafından açıklanan, son derece açıklayıcı ve takip edenlerin prgramı rahatlıkla öğrenebileceği kapsamlı SPSS eğitim seti de firmanın sunduğu hizmetler arasındadır. Bu seti, eğitimleri ve dersleri takip ederek bireyler kolaylıkla SPSS programını öğrenebilir ve ihtiyaç duydukları anda programı projelerinde, ödevlerinde veya çeşitli çalışmalarında kullanabilirler. SPSS hakkında merak edilenler ve SPSS öğrenmenin püf noktaları için firmamıza başvurulması yeterli olacaktır.

No Comment

Comments are closed.