0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

SPSS satın al butonuna tıklayarak satın alma işlemini gerçekleştirdikten sonra sınırsız özelliklerden faydalanabilirsiniz. Kurulum işlemi basit ve hızlıdır.

SPSS küreleşen dünyada doğru sonuca ulaşmanın en ideal yoludur. SPSS kurulumu sırasında dikkat etmeniz gereken hususlar bulunmaktadır. İlk olarak SPSS sistem gereksinimleri ve kaç megabayt alan kaplayacağı öğrenilmelidir ve bilgisayarda bu orana göre yer açılmalıdır. Kurulum sırasında crack işlemi gerçekleştirmeniz gerekmez. SPSS programını temin edebileceğiniz birçok yer bulunmaktadır. Büyük şirketler satın alımlarında şirketlere özel bir fiyat öderler. SPSS saha araştırması ile görüntü belirleme analizleri, memnuniyet analizleri, güçlü ve zayıf alanların belirlenmesi, iyileştirmeye açık alanların tespiti, politika ve programların etkilerinin ölçülmesi gibi daha birçok tespit yapılabilmektedir. Bu sebeple sıkça firmalar tarafından tercih edilen bir analiz tipidir. Diğer bir analiz türü ise SPSS Spearman’s Rank Order korelâsyonudur. Bu analiz tipinde doğrudan sıralı olarak elde edilen veya belli bir kritere uyularak sıralanmış olan iki değişken ilişki miktarını belirlemek amacıyla kullanılır. Pearson katsayısının parametrik olmayan karşıtıdır. SPSS Sperman’s Rank Order Korelâsyonu fiyatları değişiklik göstermektedir. 1.000 dolar ile 2.000 dolar arasında değişiklik gösteren geniş özelliklere sahip şirketler için üretilmiş özel bir programı bulunmaktadır. Fakat bu konuda hizmet veren sektörler standart SPSS programını 150-200TL gibi düşük fiyatlara satabiliyorlar. SPSS alımlarında standart bir fiyat söylemek doğru olmaz. SPSS Rusn Testi fiyatları ise değişik standartlarda belirlenir. Ek bir özellik ve analiz şekli olduğundan hesaplı bir özelliktir. Şirketinizi, nerede yaşadığınızı ve hangi amaçla bu yazılımı kullanacağınızı belirtirseniz size özel fiyat teklifleri IBM şirketi tarafından yapılacaktır. İşinizi büyütmek için hızlı adımlara sahip olmanızı sağlayacak bir programdır. Öğrenmekte güçlük çekenler için çeşitli bilgilendirici eğitim kursları bulunmaktadır. Çok kısa sürede programı tamamıyla kullanmayı öğrenirler. Özellikle istatistikler konusunda uzman kişilerin rahatça çözebileceği bir programdır. Kurulumu yapıldıktan sonra aydınlatıcı nitelikte olan  kullanma kılavuzuna mutlaka bakılmalıdır.

Daha hızlı ve etkili çözümlerle kesin sonuçlara ulaşmak isteyen idealist firmaların satın alması gereken faydalı bir istatistik programıdır.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.