0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İstatistiksel çalışmalarınız için istatistik eğitimi almış SPSS veri analizi konusunda deneyimli uzman kadromuz ile hizmet vermekteyiz. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermekte olan SPSS şirketleri,  bizi tercih ettiğinizde çalışmanız için fatura kesilmektedir. Ayrıca güvenirlik ve geçerliliği uygun bilimsel nitelikte ölçek ya da anket hazırlama hizmeti ve danışmanlığı da sağlamaktayız. Bilimsel araştırmalar konusunda uzman olan akademik kadromuzu sorumluluklarının bilincinde olan kişilerin yaptığı özenli başvurulardan seçildiği için çalışmanızın teslimat zamanı ile ilgili bir sorun yapamazsınız. Firmamız kuruluşundan itibaren güvenilirlik ve gizlilik esasına dayalı hizmet vermektedir.

Danışmanlık hizmeti alacak kişilerin bize web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Hizmet istediğiniz talep formunu doldurup, tarafımıza ilettiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayacağız. Ayrıca veri hizmeti aldığınız çalışmalarınız makale ya da teze dönüştürülebilmektedir. Veri analizine göre belirlenen fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da eft yapıp dekontunu tarafımıza mail yolu ile iletmeniz gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmanız hakkında tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Uzmanlarımız verilen çalışmanın ücretinin ilk %10’luk kısmı tarafımıza ulaştığında çalışmanıza ait veri analiziniz uzman kadromuz tarafından başlayacaktır.  Anket ve ölçeklerinizin veri analizi ve yorumlanması uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır.

 Tübitak veya Üniversitelerin Bilimsel Araştırma Merkez Koordinasyon Birimleri için projelerinizin ara ve sonuç raporlarının istatiksel analizi de uzman kadromuz tarafımızdan yazılıp hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir. Danışmanlığını istediğiniz veri analiz çalışmalarına vereceğiniz dönütler ile gerekli düzenlemeler yapılmakta ve çalışma tamamlanmaktadır.  Bunun  dışında çalışmalarınız hakkında bilgi almak için çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşabilirsiniz. Spss Sektörleri içinde faturalı kurumsal olarak kayıtlı Spss Firmaları olan bir olmaktayız. Verdiğimiz analiz hizmetleri profesyonel olup uygun fiyatlıdır ve istenildiği taktirde taksitlendirme de yapılmaktadır. Ayrıca nitel verilerinizin de analizi nitel araştırma teknikleri dersi almış olan ekibimiz tarafından MAXQDA 12 güncel nitel veri analizi programı ile kodlanmakta ve uygun kodlar kategoriler halinde yorumlanmaktadır. İsteğe göre nitel ve nicel analizin ikisinin de yer aldığı bilimsel çalışmalarınızın veri analizi ve kodların yorumlanması da yapılmaktadır. Ayrıca nitel çalışmanıza ait verilerin kod haritası da çıkarılmaktadır.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.