0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İstatistiksel veri analizi ve yorumu işi, bilgi birikimi ve tecrübe isteyen profesyonel bir iştir. Yeterli bilgi ve tecrübesi olmayan bireylerin yapabileceği bir iş olmamakla birlikte aynı zamanda eğitimi alındığı takdirde de uzmanlaşması kolay olmayan bir süreçtir. Böyle bir durumda alanında uzman bir ekipten destek alınması gerekmektedir. Aksi halde çalışmayı yapan öğrenci, içinden çıkılamayan istatistiksel verilerle karşı karşıya kalmak durumuna düşer. Ki böyle bir durumda yapılan çalışmaların teslim süresi uzayabilir yahut yanlış veya eksik sonuçların çıkması nedeniyle istenmeyen haller meydana gelebilir.

İstatistiksel çözümler Hizmetleri ülkemizde daha çok SPSS programı kullanılarak verilmektedir. İngilizce açılımı Statistical Package for Social Sciences olan bu program veri gruplarının analizi ve yorumlanmasında büyük kolaylık sağlar. Anket şirketleri, devlet kurumları, veri madencileri gibi birtakım iş unsurları tarafından da kullanılan bu program, akademik çalışmalar yürüten; lisans, yüksek lisans ya da doktora tezi veya ödevi hazırlamak isteyen öğrenciler tarafından da kullanılabilmektedir. Yukarıda belirttiğimiz gibi bu işi kendi başlarına yapmaları zor ve meşakkatlidir. Bu noktada, sektörün liderlerinden olan firmamız, her türlü tez ve diğer akademik çalışmalar için istatistiksel tahlil ve veri yorumlanması işini üstlenebilmektedir. Firmamız verdiği İstatistiksel hesaplama Hizmetleri ile müşterilerinin çalışmalarına büyük katkı sunmaktadır. Tamamen alanında uzmanlaşmış ekibimizle sunduğumuz İstatistiksel hesaplamalar Hizmetleri çalışmanızı kaliteli, anlaşılır bir analiz sürecine tabi tutar. Tahlili yapılan veri setlerinin yorumlaması ve uygun şekillerde raporlanması da ekibimiz tarafından gerçekleştirilen faaliyetler arasındadır. İsteğiniz doğrultusunda tablo ve grafiksel raporlar hazırlanmaktadır.

 

İstatistiksel hesaplamalar Fiyatları konusunda şirketimiz, akademik çalışmalarında istatistiksel analiz servisini almak isteyen öğrencilerin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, uygun ücretler belirlemektedir. Müşteri memnuniyetinin sağlanması, yapılan işin hızlı, kaliteli ve anlaşılabilir olması, akademik çalışma yapan öğrencilerin tez veya ödevlerinin başarıyla sonuçlanması için her türlü özveride bulunan firmamız, siz müşterilerimizin uygun fiyatlarla bu hizmetleri alması için elinden geleni yapmaktadır. Eğer İstatistiksel hesaplama Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, herhangi bir bağlantı kanalını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Personelimiz en kısa zamanda size dönüş yapacaktır.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.