0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Uygun İleri İstatistiksel Yöntemler Fiyatları Sunuyoruz! 

Sayı veya verilerin toplanması, düzenlenmesi, tahlil edilmesi ve çıkan sonuçların yorumlanması manasına gelen istatistik, en basitinden en ileri seviyesine kadar pek çok test ve analiz aşamasını içermektedir. İstatistikte kullanılan birçok yöntem mevcuttur. İsimsel ölçek, oransal ölçek, sırasal ölçek ve aralıksal ölçek gibi birtakım yöntemler, özellikle Tıp Bilimleri, Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler alanlarında yapılan araştırmalarda veya tez çalışmalarında kullanılmaktadır. İstatistik çıkarma işinin, herkes tarafından yapılamayacak kadar bilgi birikimi ve tecrübe gerektirdiği bilinmektedir. Söz konusu akademik çalışmalarından çıkarılan analiz ve sonuç raporları işinin uzmanları tarafından yapılmadığı takdirde pek çok sorun ortaya çıkmaktadır. SPSS’nin kolay bulunur ve indirilebilir olması buna neden olmaktadır. Bireyler, kişisel bilgisayarlarında SPSS kullanarak her türlü istatistiksel analizi yapabileceklerini ve tüm sonuçları uygun bir şekilde raporlayabileceklerini sanmaktadırlar. Hâlbuki bu durum, konusunda uzman istatistikçiler dışında, genel itibarıyla, herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yani istatistiksel çalışmalarda bilgi sahibi kişilerden destek almanız faydanızadır. Firma olarak, verdiğimiz İleri istatistiksel yöntemler Hizmetleri ile bahsettiğimiz tez ve ödevlerde gerekli tüm istatistiksel yorumlama ve sonuçlandırmayı yapmaktayız.

Çalışmalarınızda uzmanlarımızın yardımıyla sunduğumuz İstatistik araştırmacı Hizmetleri ile başarıyı yakalamanız çok zor olmayacaktır. Bilgili ve tecrübeli ekibimiz ileri yöntemlerle çalışmalarınıza ait verilerin analizini yapmakta ve sonuçlarını yorumlayıp ilginize sunmaktadır.

Akademik çalışmalarınızda uygulamak istediğiniz yöntemlerin danışman hocalarınız tarafından uygun görülmesi halinde ekibimiz, uygun yöntemi kullanarak gerekli istatistiksel analiz ve yorumlamayı hızlı ve kaliteli bir şekilde yapmaktadır. Sadece memnuniyetinizi kazanmayı amaç edinmiş bir firma olarak bütçenize uygun ve son derece kaliteli işler çıkarmaktayız.

İstatistik araştırmacı fiyatları ve çalışmayla ilgili ön bilgi almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir. İstatistik araştırmaları fiyatları hakkında bilgi edinmek, çalışmalarınızda hangi analizlerin yapılacağını ve hangi yöntemlerin kullanılacağını öğrenmek, raporunuzun hazırlanış süresini belirlemek, raporunuzun içeriği ve sayfa sayısı ile ilgili malumat sahibi olmak gibi pek çok amaçla firmamızla bağlantı sağlayabilirsiniz. Belirttiğimiz üzere, uygun İleri istatistiksel yöntemler Fiyatları ile tüm akademik çalışmalarınızın istatistiksel analiz ve yorumunu yapıyor ve siz müşterilerimizi mağdur etmemek için tüm gayretimizi gösteriyoruz.

No Comment

Comments are closed.