0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Bütçenize Uygun İstatistiksel Analiz Fiyatları ile Hizmetinizdeyiz! 

İstatistiksel analiz Hizmetleri bünyesinde akademik çalışmanıza uygun yöntemler seçilip uygulanmaktadır. Bu süreç esnasında başvurulan pek çok yöntem ve test unsuru bulunur. Lisans, yüksek lisans ya da doktora tez veya ödevlerine ait verilerin istatistiksel analizi ve yorumlanması, akabinde sonuçların raporlaştırılması gibi prosesler bu işin parçasıdır. İstatistiksel araştırmalar Hizmetleri özellikle Sosyal Bilimler ile alakalı çalışmalarda akademik çalışmayı yapan öğrencilerin uzmanlardan destek almaksızın gerçekleştiremeyeceği analiz ve yorumlama işlerini kapsar. Çeşitli tekniklerin ve testlerin kullanıldığı bu yöntem, alanında uzman kişilerden alındığı takdirde hayat kurtarıcı olabilmektedir.

 

Tezleri ve ödevleri için istatistik öğrenmek isteyen kişi sayısı bir hayli fazladır. Buna rağmen çalışmalarının yanı sıra istatistiksel analiz ve yorumlama gibi faaliyetleri bir arada götürebilenlerin sayısı çok azdır. Tam da bu noktada firmamız devreye girmektedir. Akademik çalışmalarınız için en baştan istatistik öğrenme zahmetine girmenize gerek yok. Uzman ekiplerimiz bunu, düşük İstatistiksel araştırmalar Fiyatları ile sizin yerinize hızlı bir şekilde yapacaktır. Bir yandan çalışmalarınızı yürütürken diğer yandan tez veya ödevinizin istatistiksel tahlilini ve yorumlamasını yapıp, raporlarını çıkartmak gözünüzü korkutuyorsa uzmanlarımızın desteğini almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Birçok test yöntemi ve süreci barındıran istatistiksel analiz işi, seçilen yöntemlerle SPSS kullanılarak yapılır. Yöntem seçimi sizin ve danışman hocanızın kararı doğrultusunda belirlendikten sonra, artık belli olan yöntem üzerinden istatistiksel analiz ve yorumlama aşamasına geçilir. Uzmanlarımız tarafından istatistiklerin yorumları yapılır. Ardından tahlili ve yorumu yapılan veri grupları uygun teknikler kullanılarak raporlanır. İsteğiniz üzere, tablo ve grafik raporlamaları da yapılır. Nihayetinde hiçbir istatistiğin içinde boğulmanıza gerek kalmadan tüm gerekli işlemler yapılmış olur.

 

Verdiğimiz hizmetlerin karşılığında bütçenize uygun, düşük miktarlar istemekteyiz. İstatistiksel analiz Fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve sizin için en uygun İstatistiksel çözümler Fiyatları ile alakalı kesin malumatı öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu konuda taleplerimizin, bütçenizi yormayacak ve sizi zora sokmayacak derecede uygun olduğunu belirtmek isteriz. Her türlü destek ve danışmanlık işlemleri için bağlantı kanallarını kullanarak sektöründe öncü olan firmamızla iletişim kurmanızı bekliyoruz.

No Comment

Comments are closed.