0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

SPSS veri analizi konusunda uzman eğitimi almış kadromuz ile istatiksel çalışmalarınıza hizmet veren saha şirketleri arasında yer almaktayız olup. Firmamız kurumsal olarak hizmet vermekte olan saha firmaları,  çalışmanız için fatura kesilmektedir. Maliye Bakanlığı’na bağlı olduğumuzdan vergi numaramız vardır web sitemizden kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bilimsel nitelikte ölçek ya da anket hazırlama hizmeti ve danışmanlığı hizmetimiz de vardır.  Bilimsel araştırmalar konusunda eğitim almış uzman olan akademik kadromuzu sorumluluklarının bilincinde olan kişilerin yaptığı özenli başvurulardan seçildiği için çalışmanızın teslimat zamanı ile ilgili bir sorun yapamazsınız. Zaman yönetimi konusunda da eğitimli kişilerdir.

Firmamız Türkiye’de saha sektörleri içerisinde güvenilirlik ve gizlilik esasına dayalı hizmet vermektedir. Danışmanlık hizmeti alacak kişilerin bize web sitemiz üzerinden iletişim formunu doldurarak ya da kurumsal şirket hattımız ile danışanlarımıza hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri içinde ulaşabilirsiniz. Hizmet istediğiniz talep formunu doldurup, tarafımıza ilettiğinizde en kısa sürede size dönüş sağlayacağız. Ayrıca veri hizmeti aldığınız çalışmalarınız makale ya da teze dönüştürülebilmektedir. Veri analizine göre belirlenen fiyat teklifini kabul etmeniz halinde toplam ücretin % 10’unu size ileteceğimiz hesap numaralarına havale ya da eft yapıp dekontunu tarafımıza mail yolu ile iletmeniz gerekmektedir. Bizi tercih ettiğiniz andan itibaren çalışmanız hakkında tecrübeli akademik uzmanımız ile öncesinde ve çalışma tamamlandığı ana kadar olan süreçte telefonda görüşmenizi sağlıyoruz ve kesintisiz iletişim sağlamaktayız. Uzmanlarımız verilen çalışmanın ücretinin ilk %10’luk kısmı tarafımıza ulaştığında çalışmanıza ait veri analiziniz uzman kadromuz tarafından anket ve ölçeklerinizin veri analizi ve yorumlanması uzman ekibimiz tarafından sağlanmaktadır. Projelerinizin ara ve sonuç raporlarının istatiksel analizi de uzman kadromuz tarafımızdan yazılıp hazırlanıp tarafınıza gönderilmektedir.

 Danışmanlığını istediğiniz veri analiz çalışmalarına vereceğiniz dönütler ile göz önünde tutularak gerekli düzenlemeler yapılıp ve çalışma tamamlanmaktadır.  Ayrıca çalışmalarınızın analizi hakkında bilgi almak için çalışma saatlerimiz içinde bize ulaşabilirsiniz. Verdiğimiz veri analiz hizmetleri profesyonel olup uygun fiyatlıdır ve istenildiği taktirde taksitlendirme de yapılmaktadır. Ayrıca nitel verilerinizin de analizi nitel araştırma teknikleri dersi almış olan ekibimiz tarafından MAXQDA 12 güncel nitel veri analizi programı ile kodlanmakta ve uygun kodlar kategoriler halinde yorumlanmaktadır. İsteğe göre nitel ve nicel analizin ikisinin de yer aldığı bilimsel çalışmalarınızın veri analizi ve kodların yorumlanması da yapılmaktadır. İstatistiksel analizlerinizin bilimsel nitelikte olmasını istiyorsanız bize ulaşın detaylı bilgi alın.

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.