0530 918 52 06
Tüm çalışmalarınız için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

İstatistik kavramı, bilindiği üzere kabaca ilgili alandaki verilerin tamamını farklı yöntemlerle toplayım, anlaşılabilir sayılar haline getirmektir. Günümüzde bu kavram oldukça önemli bir duruma gelmiştir, neredeyse birçok firma ve kurum hizmet verdikleri alanla ilgili olarak belirli periyotlarda çeşitli istatistiklere ihtiyaç duymaktadır. Bu konuda ülkemizde profesyonel bir şekilde hizmet veren birçok firma bulunuyor. İstatistiki anlamda profesyonel destek almak isteyen bireysel kişiler ya da kurumsal firmalar veri analiz fiyatı konusunu önemsemeden firmalarla iletişime geçmektedir.

Ancak bu aşamada ne yazık ki profesyonel olmayan ve insanların paralarını almaktan başka bir iş yapmayan firmalar da bulunuyor. Bu yüzden gerek istatistik konusunda, gerekse önem arz eden diğer konularda mutlaka konusunda uzman olan, kaliteli hizmetler veren firmaları tercih etmek gerekir. Spssverianalizfiyatlari internet sitesi bu konuda uzun yıllardan bu yana hizmet veren firmalardan birisi olduğu için sizlerde ihtiyacınız olan her an firmayla iletşime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz. Firmaya internet sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi, dilerseniz iletişim numaralarını kullanarak da taleplerinizi bildirebilirsiniz.

Firmanın Verdiği Diğer Hizmetler

Senelerdir müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan ve müşterilerinin memnuniyeti için elinden geleni yapan firma, konusunda uzman olan çalışanlarla sürekli olarak kendisini geliştirmekte ve müşterilerine farklı konularda yardımcı olmaktadır. Sitenin verdiği hizmetlerden birisi de SPSS hizmetidir. İngilizce Statistical Package for the Social Sciences olan SPSS, birçok akademik kurumun ve firmaların kullandığı özel bir istatistik programıdır. İstatiksel analize yönelik olarak hizmet veren bu program sayesinde gerek firmalar, gerekse kurumlar farklı konularda çalışmalar yürüterek çeşitli istatistikler elde etmektedir. Bu sektörde önemli isimlerden birisi olan firma, uygun Spss fiyatı ile bu konuda da müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Ayrıca firmaların yürüttüğü çeşitli anketlerin yapılması ve sonuçlanması konusunda da ihtiyaç olduğu anda sitenin ve firmanın hizmetlerinden yararlanılabiliyor. Firmanın anket çalışması fiyatları da oldukça uygun olduğu için birçok kurum ve işletme bu konuda da yaygın olarak firmadan destek almaktadır.

Firmanın hizmet verdiği başka bir sektör ise üniversite öğrencileri için oldukça önem arz eden tezlerle ilgilidir. Tez hazırlama aşamasından, tezi bitirmeye kadar birçok konuda firmadan profesyonel destek alınabiliyor. Ayrıca başlanmış olan tezlerin bitirilmesi için de firmanın deneyiminden yararlanabiliyor. Bu konuda öğrencilere saha çalışması fiyatları ile ilgili de oldukça uygun şartlar sağlanıyor.

Yukarıda belirttiğimiz tüm hizmetler ve çok daha fazlası için sizlerde istediğiniz zaman firmanın internet sitesini ziyaret edebilir ve hizmetler hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alabilirsiniz. Veri analiz fiyatı hakkında bilgi almak ve diğer hizmetler hakkında bilgi almak için de firmayla iletişime geçebilir ve fiyat sorabilirsiniz.

Sitenin Kullanıcılarına Sağladığı Avantajlar

Senelerdir birçok konuda müşterilerine profesyonel olarak hizmet veren firmanın internet sitesi birçok konuda müşterilerine farklı avantajlar ve kolaylıklar sunmaktadır. Oldukça farklı bir tasarıma sahip olan internet sitesinde en dikkat çeken ayrıntılardan birisi verilen hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgilerin yer alıyor olmasıdır. Sitenin ana sayfasında SPSS veri analiz türleri, veri analiz hizmetleri, veri eğitimi hizmetleri ve anket verileri çalışmaları kategorileri bulunuyor.

Bu kategoriler içerisinde verilen hizmetlerle ilgili istenilen tüm bilgileri bulmak mümkündür. Sitenin en önemli avantajı ise siteye giriş yapıldığında ekranın sol alt köşesinde çıkan canlı destek penceresidir. Bu alanda site kullanıcıları istedikleri soruları site yetkililerine online olarak iletip, anında cevap alabiliyorlar. Üstelik site yetkilileri ile sadece yazılı olarak değil, sesli olarak da canlı bir şekilde görüşme yapılabiliyor.

 

No Comment

You can post first response comment.

Leave A Comment

Please enter your name. Please enter an valid email address. Please enter a message.